českydeutschenglish
červenec 2017
po
út
st
čt
so
ne
26
26
27
28
29
30
Jaroslava
1
Patricie
2
27
Radomír
3
Prokop
4
Cyril a Metoděj
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
5
Den upálení mistra Jana Husa
6
Bohuslava
7
Nora
8
Drahoslava
9
28
Libuše/Amálie
10
Olga
11
Bořek
12
Markéta
13
Karolína
14
Jindřich
15
Luboš
16
29
Martina
17
Drahomíra
18
Čeněk
19
Ilja
20
Vítězslav
21
Magdaléna
22
Libor
23
30
Kristýna
24
Jakub
25
Anna
26
Věroslav
27
Viktor
28
Marta
29
Bořivoj
30
31
Ignác
31
1
2
3
4
5
6
Anna

 

Rybářské závody ČRS MO v roce 2017 – Ústecký kraj


MO Podbořany

Rybářský revír 441 074 Blšanka 2B (nádrž Očihovská),  dne  20.5. 2017  od 6:00 do 12:00 hod.- dospělí.


MO Roudnice nad Labem

Rybářský revír 441 073 Labe 11-12B (Kapucínská tůň), dne 1.5.2017  od 6:00  do  12:00 hod.- (mládež, dospělí).


MO Žatec

Rybářský revír  06 441 088  Černoc, dne  13.5.2017 – Květnový pohár.


MO Kadaň

Rybářský revír 441 044 Ohře 10  ( Elite, podrevír č. 4), dne 10.6.2017 od 6:00 do 14:00 hod. – závod dětí.

Rybářský revír 441 044 Ohře 10 (podrevír Velký Hradec), dne 23.9.2017 od 7:00 do 13:00 hod. - závod dětí.


MO Teplice

Rybářský revír 441 002 Bílina 2 (podrevír Karolina I), dne 27.5.2017 - Závod dětí

Rybářský revír 441 002 Bílina 2 (podrevír Újezdeček), dne 3.6.2017 - Závod dětí

 

MO Ústí nad Labem

Rybářský revír 06 441 140 Petri, dne 22.4.2017 od 8:00 do 12:00 hod. - Závod dětí

Rybářský revír 06 441 125 Nový rybník, dne 29.4.2017 od 7:00 do 12:00 hod – dospělí a mládež.

Rybářský revír 06 441 140 Petri, dne 7.5.2017 od 8:00 do 12:00 hod. - Závod dětí

Rybářský revír 06 441 125 Nový rybník, dne 13.5.2017 od 8:00 do 15:00 hod – o pohár města Chlumec - děti (3. ročník závodů).

Rybářský revír 441 001 Bílina 1 (Gustav), dne 17. 6.2017 od 13:00 do 17:00 hod. – závody děti (4. ročník závodů).

Rybářský revír 06 441 140 Petri, dne 24.6.2017 od 7:00 do 15:00 hod. - Závod dospělí


MO Chřibská

Rybářský revír 441 012 Chřibská Kamenice 2 (Tomiška), dne 10.6.2017 od 5:00 do 14:00 hod. – závody dospělých.


MO Litoměřice

Rybářský revír 441 038 Ohře 1, dne 29.4.2017 od 7:00 do 12:00 hod. - Dolanský pohár

Rybářský revír 441 024 Labe 8, ve dnech 10.6.- 11.6.2017  od 04:00 do 24:00 hod. – Lovosický úhoř (levý břeh Labe u rybářských chatek) - noční závod.

Rybářský revír 441 038 Ohře 1, dne 2.9.2017 od 7:00 do 12:00 hod. - závody družstev

Rybářský revír 441 025 Labe 9, ve dnech 2. - 3.9.2017 od 10:00 do 22:00 hod., levý břeh od mostu G. Chábery po proudu řeky - závody dospělých.

Rybářský revír 441 038 Ohře 1, dne 17.9.2017 od 6:00 do 12:00 hod. - dospělí, děti.


MO Most

Rybářský revír 441 005 Bílina 6 (nádrž Benedikt), dne 28.5.2016 od 16:00 do 21:00 hod. 


MO Rumburk

Rybářský revír 441 032 Mandava 3 (Podhájí), dne 24.6.2017 od 4:00 do 17:00 hod. –  dospělí.

 

MO Krásná Lípa

Rybářský revír 441 018 Křinice 2 (tůň č. 1), dne 13.5.2017 od 7:00 do 12:00 hod. –místní kolo Zlaté udice.

Rybářský revír 441 018 Křinice 2 ( tůň č. 5), dne  27.5.2016  od 6:00 do 12:00 hod.

Rybářský revír 441 018 Křinice 2 (tůň č. 1), dne 28.5.2017 od 7:00 do 11:00 hod. - den dětí


MO Velký Šenov

Rybářský revír 441 054 Rožanský potok 2 (nádrž Šluknovská), dne  29.4.2017 – od 6:00 do 12:00 hod. - Zlatá udice – děti.

Rybářský revír 06 441 091 Černý rybník, dne 8.5.2017 od 5:00 do 12:00 hod. - plavaná.

Rybářský revír 441 064 Velkošenovský potok 2 (Salmovský), dne 30.6.2017 od 17:00 do 24:00 hod. - pohár MO.

Rybářský revír 441 054 Rožanský potok 2 (nádrž Šluknovská), dne 9.9.2017 od 6:00 do 12:00 hod. - pohár předsedy SÚS

 

MO Šluknov

Rybářský revír 441 054 Rožanský potok 2 (nádrž Šluknovská), dne  20.5.2017 – od 6.00 do 13.00 hod. - děti

Rybářský revír 441 054 Rožanský potok 2 (nádrž Šluknovská), dne  10.6.2017 – od 4.00 do 24.00 hod. - dospělí

Rybářský revír 441 054 Rožanský potok 2 (nádrž Šluknovská), dne  2.9.2017 – od 6.00 do 14.00 hod. - dospělí


MO Chomutov

Rybářský revír 441 011- Chomutovka 2A (podrevír č. 6 nádrž VTŽ), dne 6.5.2017 od 6:00 do 13:00 hod.- Zlatá udice. 


MO Jiříkov

Rybářský revír 06 441 090 Nová, dne 6.5.2017 od 6:00 do 14:00 hod. - divize, přívlačové závody.

Rybářský revír 441 014 Jiříkovský potok 2 (Mexiko), dne 6.5.2017 od 6:00 do 14:00 hod. - divize, přívlačové závody.

Rybářský revír 06 441 090 Nová, dne 13.5.2017 od 6:00 do 14:00 hod. – závody MO.

Rybářský revír 06 441 090 Nová, dne 4. 11.2017 od 7:00 do 14:00 hod. - přívlačové závody.


MO Duchcov

Rybářský revír  441 003 Bílina 4, (Osek koupaliště), dne 13.5.2017 od 7:00 do 13:00 hod. - děti.


MO Štětí 

Rybářský revír 06 443 071 Mošnice, dne 13.5.2017, 6:00 - 12:00 hod. - děti

Rybářský revír 06 443 071 Mošnice, dne 27.5.2017, 6:00 - 12:00 hod. - děti + dospělí

Rybářský revír 06 443 071 Mošnice, 16.9.2017, 7:00 - 12:00 hod. - děti


MO Varnsdorf

Rybářský revír 441 053 Rekreační rybník, dne 20.5.2017 od 7:00 do 14:00 hod, dospělí

Rybářský revír 441 053 Rekreační rybník, dne 21.5.2017 od 7:00 do 14:00 hod, děti


MO Dolní Poustevna

Rybářský revír 06 441 121 Komora, dne 10.6.2017 od 6:00 do 13:00 hod, závody MO

 

 

Rybářské závody ČRS MO v roce 2017 – Liberecký kraj

 

MO Dubá

Rybářský revír 441 029 Liběchovský potok ( nádrž Rozprechtická ), dne  10.6.2017 od 5:00 do 13:00 hod. – závody dětí

Rybářský revír 441 029  Liběchovský potok (nádrž Rozprechtická), dne 17.6.2017 od 5:00 do 13:00 hod. –závody dospělí.


MO Česká Lípa

Rybářský revír 441 049 Ploučnice 3 ( Dubice I.), dne  13.5.2017 od 7:00 do 15:00 hod.  závody dospělí.

Rybářský revír 441 049 Ploučnice 3 (Peklo), dne 14.5.2017 od 7:00 do 15:00 hod.  závody děti.


MO Hodkovice nad Mohelkou

Rybářský revír 441 034  (nádrž Pivovarská), dne 27.5.2017 od 7:00 do 15:00 hod.  závody dětí


MO Chrastava

Rybářský revír  441 013 Jeřický potok 2 (Luční rybník), dne 13.5.2017, od 8:00  do 11:00 hod. – závody děti.

Rybářský revír 441 013 Jeřický potok 2 (Luční rybník), dne 13.5.2017, od 13:00 do 17:00 hod. – závody dospělí.

Rybářský revír 441 013 Jeřický potok 2 (Luční rybník), dne 9.9.2017, od 8:00 do 15:00 hod. - závody děti plavaná.


MO Hrádek nad Nisou

Rybářský revír 441 077 Nisa Lužická 1B ( propadlina Kristýna), dne 13.5.2016 od 6:00 do 14:00 hod. - 14. ročník O POHÁR TROJZEMÍ.

 

MO Stráž pod Ralskem

Rybářský revír 441 051 Ploučnice 7 - nádrž Metud, termín není určen - dětské závody Trojzemí

 

MO Jablonec nad Nisou

Rybářský revír 441 035 ÚN Mšeno (nádrže I, II, III), dne 3.6.2017 od 7:00 do 14:00 hod.


MO Frýdlant

Rybářský revír 07 441 104 Údolní, dne 8.5.2016 od 6:00 do 13:00 hod., závody dětí


Nový Bor

Rybářský revír 441 071 Dobranovský potok 2B (Pod Červeným), dne 29.4.2017 od 6:00 do 14:00 hod, dospělí, mládež



V době konání závodů jsou uvedené revíry a jejich části vyčleněny ze společného rybaření a hospodaření.