českydeutschenglish
červenec 2017
po
út
st
čt
so
ne
26
26
27
28
29
30
Jaroslava
1
Patricie
2
27
Radomír
3
Prokop
4
Cyril a Metoděj
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
5
Den upálení mistra Jana Husa
6
Bohuslava
7
Nora
8
Drahoslava
9
28
Libuše/Amálie
10
Olga
11
Bořek
12
Markéta
13
Karolína
14
Jindřich
15
Luboš
16
29
Martina
17
Drahomíra
18
Čeněk
19
Ilja
20
Vítězslav
21
Magdaléna
22
Libor
23
30
Kristýna
24
Jakub
25
Anna
26
Věroslav
27
Viktor
28
Marta
29
Bořivoj
30
31
Ignác
31
1
2
3
4
5
6
Anna

 

Severočeský pohár v rybolovné technice

ČRS, z. s., MO Bílina, Klub rybolovné techniky Bílina, Klub rybolovné techniky Kostomlaty p.M. a ČRS, z. s., SÚS ve spolupráci s obecním úřadem Kostomlaty pod Milešovkou pořádají dne 8.10. 2016 XV. ročník Severočeský pohár v rybolovné technice.

Propozice 

Termínový kalendář soutěží v rybolovné technice 2015  


Mezinárodním mistrovství ČR seniorů v rybolovné technice

Ve dnech 19. - 21. 6. 2015 se v Českých Budějovicích uskutečnilo Mezinárodní mistrovství ČR seniorů v rybolovné technice. Z pohledu SÚS se jednalo o mistrovství velmi úspěšné. Mistrovství se zúčastnilo více jak 80 závodníků, z toho 8 závodníku SÚS (David Popelka, Jan Weitz, Milan Tichý, Marek Bařtipán, Daniel Štěrba, Miroslava Krulišová, Denisa Králová a Tereza Píšková). Závod byl z důvodu klimatických podmínek velmi náročný (proměnlivý vítr a časté dešťové přeháňky). V závodě o konkurenci nebyla nouze (závodu se zúčastnili zástupci Polska, Německa, Rakouska a Švýcarska). Nicméně se našim závodníkům podařilo více než obstojně zabojovat. Na místě je vyzvednout výkon našeho nejlepšího závodníka Ing. Davida Popelky, který se zúčastnil 3 finálových bojů, kdy v disciplíně č. 7 zátěž dálka obouruč se stal mezinárodním mistrem republiky; dále pak v disciplíně č. 3 zátěž arenberg se stal prvním vícemistrem a v disciplíně č. 4 zátěž skish skončil i přes vynikající výsledek kvůli času na 5. místě. Za velkého smolaře lze považovat našeho Honzu Weitze, který se zúčastnil taktéž 3 finálových bojů, avšak vždy skončil těsně pod stupni vítězů na 4. místě (v disciplíně č. 2 moucha dálka - bronz utekl o 4 cm, v disciplíně č. 3 zátěž arenberg - bronz nevyšel o 5 vteřin a v disciplíně č. 7 zátěž dálka obouruč). Podobný osud potkal i naší Miroslavu Krulišovou, která se zúčastnila 2 finálových rozhozů, avšak v obou případech skončila na 4. místě (v disciplíně č. 1 moucha skish - od stupňů vítězů dělilo Mirku pouze 6 vteřin a v disciplíně č. 4 zátěž skish taktéž bronzová příčka znamenala pouze rychlejší čas). Nutno je ovšem zmínit i celkové umístění našich závodníků ve vícebojích. David Popelka se umístil sedmý v pětiboji, posléze skončil na páté pozici v sedmiboji. Jan Weitz skončil v pětiboji desátý, v sedmiboji devátý a v devítiboji obsadil osmé místo. Miroslava Krulišová opět smolně obsadila čtvrté místo v pětiboji. Za největší úspěch naší výpravy je ovšem nutno považovat umístění našich družstev. Družstvo žen ve složení Miroslava Krulišová a Denisa Králová obsadilo celkové 3. místo. Družstvo mužů, kde závodil David Popelka, Jan Weitz, Milan Tichý a Marek Bařtipán, vybojovalo historicky jeden z nejlepších výsledků, když skončilo na stříbrné pozici. Celkově tedy nezbývá nic jiného, než celé mistrovství hodnotit z pohledu SÚS za velmi vydařené a doufat, že podobných úspěchů se dočkáme i do budoucna.

 


Halový závod v rybolovné technice

Dne 21. 2. 2015 se uskutečnil halový závod v rybolovné technice s místem konání v tělocvičně ZŠ Klášterec nad Ohří a Domě dětí a mládeže Klášterec nad Ohří.

Propozice  Výsledky  Fotogalerie

 

Závody v rybolovné technice v roce 2014

 

Halové závody v rybolovné technice - Klášterec nad Ohří

Český rybářský svaz, místní organizace Klášterec nad Ohří pořádal dne 1. března 2014 halové závody v rybolovné technice.


Strážský pohár v Rybolovné Technice

Mo ČRS Stráž pod Ralskem ve spolupráci s Pandasportem pořádali dne 15. 2. 2014 Strážský pohár v Rybolovné technice.

Fotodokumentace, Výsledky závodu