českydeutschenglish
červenec 2017
po
út
st
čt
so
ne
26
26
27
28
29
30
Jaroslava
1
Patricie
2
27
Radomír
3
Prokop
4
Cyril a Metoděj
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
5
Den upálení mistra Jana Husa
6
Bohuslava
7
Nora
8
Drahoslava
9
28
Libuše/Amálie
10
Olga
11
Bořek
12
Markéta
13
Karolína
14
Jindřich
15
Luboš
16
29
Martina
17
Drahomíra
18
Čeněk
19
Ilja
20
Vítězslav
21
Magdaléna
22
Libor
23
30
Kristýna
24
Jakub
25
Anna
26
Věroslav
27
Viktor
28
Marta
29
Bořivoj
30
31
Ignác
31
1
2
3
4
5
6
Anna
Internetové stránky ČRS, z. s., Severočeského územního svazu


jsou zaměřeny především na místní organizace ČRS v územním svazu sdružené a nabízí informace zejména funkcionářům těchto MO. Na webu si samozřejmě najde řadu informací jakýkoliv člen ČRS, ale s ohledem na dynamický vývoj internetových stránek a neustálé zvyšování počtu MO, které je zřizují, předpokládáme poskytování informací zaměřených na jednotlivce spíše v interakci člen – MO, viz Místní organizace v ČRS, z. s., Svč. ÚS.

 Nicméně v sekcích jako jsou Povolenky, Rybářské lístky, Děti a mládež, Rybářské závody v MO nebo Rekreační zařízení Nechranice lze nalézt důležité obecné údaje potřebné pro lov ryb v revírech ČRS a také pro využití rekreačního zařízení ČRS, z. s., Svč. ÚS přímo u údolní nádrže Nechranice, včetně prodejny rybářských potřeb prodejna potřeb pro rybáře v RD Vikletice.

Naše stránky budou z větší části připravovány pro usnadňování činností funkcionářům v jednotlivých funkcích ve výborech MO, a také s cílem urychlení, zlevnění a výrazné zjednodušení administrativních úkonů pro zajištění činnosti MO, což by se finálně mělo projevit ve zkvalitnění služeb pro jednotlivé členy.

Také nerybářská veřejnost se jistě dozví na našich stránkách zajímavé informace o územním sdružení místních organizací v severních Čechách, činnostech a projektu jako je např. navrácení lososa do našich vod apod.

Ve městě Ústí nad Labem a jeho okolí bude pro veřejnost cenná zpráva o prodeji vánočních kaprů, které na sádkách v Chabařovicích Prodej vánočního kapra Chabařovice za velmi výhodné ceny prodáváme, a to se službami, které z rybářské cti ani neúčtujeme, což nikde jinde u okolní konkurence nalézt nelze.

Věříme, že s našimi stránkami budete spokojeni, a že se budete případně podílet cennými podněty na jejich postupném zlepšování.