Členové odborů ČRS SÚS

Hospodářský odbor

Jméno

Funkce

Členem místní organizace

E-mail

Ing. Václav Jelínek předseda Podbořany jelinek@crsusti.cz 
Jiří Jakeš člen Most fotojakes@seznam.cz 
Petr Rulf člen Duchcov RulfPetr@seznam.cz 
Jan Krupička člen Liberec kruppessen@seznam.cz 
Karel Jakubec člen Ústí nad Labem karel.jakubec@seznam.cz 
Ing. Miroslav Bulant člen Litoměřice bulant@szdc.cz 
Jaroslav Šik člen Louny crslouny@seznam.cz 
Jaroslav Froněk člen Frýdlant jaroslav_fronek@volny.cz 
Josef Honc člen Rumburk honcovi@seznam.cz 
Vladimír Jiříček člen Jablonec nad Nisou vladimir.jiricek@seznam.cz 
Karel Moravčík člen Chomutov moravcikkaja@seznam.cz 
Jan Šmíd člen Děčín smid.ryb@seznam.cz 
Lubor Spálenský člen Nový Bor L.Spalensky@seznam.cz 
Ing. Miloš Marek člen Odbor čistoty vod a životního prostředí marek@crsusti.cz 
Petr Bobčík člen Česká Lípa Petrbobcik@seznam.cz 

Odbor mládeže

Jméno

Funkce

Členem místní organizace

E-mail

Ing. Ivan Bílý, Ph.D. předseda Bílina Bily@sdas.cz 
Dalibor Havel člen Děčín D.Havel@seznam.cz 
Miroslav Němec člen Frýdlant J.Miky@seznam.cz 
Hana Dušková člen Klášterec nad Ohří duha456@seznam.cz 
Radek Krpeš člen Stráž pod Ralskem eror1@seznam.cz 
Jiří Pavelka člen Horní Podluží j.koblich@seznam.cz 
Jan Tvrdík člen Duchcov jantvrdik@centrum.cz 
Martin Pokorný člen Štětí stap.Pokorny@tiscali.cz 
Martin Fengl člen Ústí nad Labem mafus@volny.cz 

Odbor lovu ryb udicí (LRU)

Jméno

Funkce

Členem místní organizace

E-mail

Václav Pešek předseda, muška Chomutov ursini@seznam.cz 
Tomáš Menčík člen, přívlač Hodkovice nad Mohelkou tomware@atlas.cz 
Josef Zahrádka člen, přívlač Cvikov zahradka.josef@tiscali.cz 
Jiří Vrba člen, plavaná Hrádek nad Nisou
Jaroslav Práde člen, plavaná Liberec jana.pradova@preciosa.cz 
Jaroslav Šik člen, plavaná Louny jaroslav.sik@seznam.cz 
Martin Pokorný člen,plavaná Štětí stap.pokorny@tiscali.cz 
Zdeněk Novák člen Litoměřice numennn@seznam.cz 
Ing. Martin Zrůstek člen, plavaná Česká Lípa zrustek@aktivit.cz 
Stanislav Pekárek člen Louny
Ing. Libor Jonáš člen, plavaná Štětí Jonas.libor@seznam.cz 

Odbor rybolovné techniky (RT)

Jméno

Funkce

Členem místní organizace

E-mail

JUDr. Marek Bařtipán předseda Bílina skish@seznam.cz 
Martin Zemánek, Dis. člen Jablonec nad Nisou optikzemanek@post.cz 
Ing. Josef Novák, Ph.D. člen Liberec josef.novak@vslib.cz 
Jiří Mikoláš člen Frýdlant j.miky@seznam.cz 
Radek Bařtipán člen Bílina RBartipan@seznam.cz 
David Popelka člen Jablonec nad Nisou Popelka.D@seznam.cz 
Ing. Ivan Bílý, PhD. člen Bílina Bily@sdas.cz 
Petr Weitz člen Most petr.weitz@email.cz 
29.09.2017, Český rybářský svaz
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.