Ubytování

RYBÁŘSKÝ DOMOV VIKLETICE 42, PSČ: 438 01 Žatec - UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ NEJEN PRO RYBÁŘE

u PŘEHRADY NECHRANICE - GPS: 50°21'1.609"N, 13°24'5.810"E

Provoz ubytovacího zařízení je od 1. dubna do 31. října.

Areál rybářského domova Vikletice nabízí výjma individuální a rodinné rekreace v klidném a příjemném prostředí, také možnost pro organizování rybářských táborů či soustředění, nejen pro rybářskou mládež, ale také i pro další zájmové skupiny. 
V hlavní budově se nachází také rybářská prodejna s širokým výběrem zboží, včetně recepce s možností prodeje povolenek k lovu ryb a povolení k lovu z plavidla na nádrži Nechranice.

Nově nabízíme ubytování v apartmánu pro 5 osob v hlavní budově s vlastním vstupem do areálu, vlastním prostorem pro zahradní posezení, vlastním prostorem pro odstavení vozidla v areálu, vlastním prostorem pro uložení vybavení (kol apod.). Apartmán má předsíň s botníky, soc. zařízení s WC a vanou (i sprchou), plně vybavenou kuchyň včetně el. přístrojů a jídelním stolem, dále obývací pokoj s TV a 2 ložnice (2+3 lůžka). Je možné umístit i vlastní dětskou postýlku. Ubytování v červenci a srpnu je od soboty do soboty. Výhodná cena pronájmu apartmánu. Připlácí se za spotřebu el. proudu.

Rezervace ubytování pro rok 2023 jsou již spuštěny

REZERVOVAT POBYT

V případě informací nás kontaktujte na tel.: 475 531 004, 721 329 351, nebo e-mail: crsusti@crsusti.cz

Areál prochází průběžně rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. V roce 2019 byla kompletně zateplena budova s pokoji a bylo instalováno ústřední topení do všech pokojů. Toto zlepšení komfortu nabízí ubytování i v chladných jarních či podzimních částech roku.
Od roku 2022 je k dispozici 10 zcela nových chat s vlastním sociálním zázemím a v budově s pokoji nově vybudováno oddělené sociální zařízení pro muže a ženy.

Úřední hodiny Rybářského domova Vikletice s prodejem povolenek, recepcí rekreačního zařízení a rybářskou prodejnou jsou od dubna do října, středa až neděle 8:00 až 10:00 a 15:00 až 17:00 hodin, nebo dle dohody.

Recepce je u hlavního vchodu do Rybářského domova (u kostela)

správce: Pavel Kadavý, tel.: 723 349 065, mail: vikletice@crsusti.cz 

Ubytovací a provozní řád  Všeobecné podmínky pro ubytování   Ceník 2023

Videoupoutávka v současné době neodpovídá skutečnému stavu, jelikož se v ní objevují bývalé dřevěné chaty, které jsou již nahrazeny novými zděnými. Na aktualizaci videoupoutávky pracujeme. 


01.02.2023, Český rybářský svaz
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.