Rekreační zařízení Nechranice

Zobrazit více informací o ubytování, obsazenosti chatek a ubytovny, rezervace nebo třeba online žádost povolení k lovu z plavidla v ÚN Nechranice.

Zobrazit více

Otevřen nový mimopstruhový revír Červený rybník (MO Velký Šenov)

26/04/2024

S okamžitou platností oznamujeme otevření nového mimopstruhového revíru č. 441102 - Červený rybník, 0,46 ha, katastrální území Velký Šenov (nádrž naleznete ZDE). Hospodařením pověřena MO Velký Šenov. Břehové porosty upraveny a vyřezány. Proběhlo již také prvotní zarybnění kaprem, další druhy ryb budou dosazeny průběžně dle dostupnosti.

Přečíst více

Období jarních výlovů v Chabařovicích zakončeno slovením poslední plánované nádrže

25/04/2024

Na našem rybochovném zařízení v Chabařovicích dnes proběhl poslední z plánovaných jarních výlovů, po kterém následovalo třídění slovených ryb na žlabovně. Nádrž vydala krásné a dobře živené ryby určené primárně k další produkci, tedy chovu v nádržích našeho zařízení a MO, na některé krasavce se rybáři mohou těšit již na podzim, kdy zamíří do revírů.

Přečíst více

Úklid údolní nádrže Nechranice proběhne již tuto sobotu 27.4.2024, přijďte pomoci!

24/04/2024

Tradiční úklid břehů údolní nádrže Nechranice se již velice rychle blíží! Přijďte nám pomoci, budeme rádi za každou pomocnou ruku. Sraz všech zúčastněných 27.4.2024 od 8:00 na návsi obce Poláky. Úklidové prostředky a občerstvení zajištěno.

Přečíst více

Od 1.5.2024 dojde k obnovení rybolovu na nádrži Peklo (Dubice III), která je součástí revíru PLOUČNICE 3

22/04/2024

Vážení rybáři, dovolujeme si vás informovat, že od 1.5.2024 dojde k obnovení rybolovu na nádrži Peklo (Dubice III), 15 ha, v katastrálním území Peklo, která je součástí revíru 441 049 PLOUČNICE 3. Důvodem uzavření byla manipulace s vodní hladinou kvůli revizi hráze (spuštění hladiny o cca 1,5 m), obnovení rybolovu se předpokládalo do konce měsíce května, je proto potěšující, že se vše stíhá rychl…

Přečíst více

Největší jarní výlov v Chabařovicích je již za námi

21/04/2024

Včera proběhl největší jarní výlov na rybochovném zařízení Severočeského ÚS. Přes zimu jsme u této nádrže vybudovali zcela nové loviště pod hrází, to výlov značně urychlilo a snižilo také jeho náročnost, což je i pro ryby velice pozitivní (mnohem rychleji v čisté vodě). Ryby po roztřídění určeny primárně k další produkci, tedy chovu.

Přečíst více
Přejít na stránku: 124122
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.