Letní tábor rybářské mládeže - Smetanova Lhota 2021

Odbor mládeže Rady ČRS plánuje uskutečnit v termínu 1. – 14. 8. 2021 letní tábor rybářské mládeže. Jako tradičně se bude konat v objektu ZO OS KOVO – Buzuluk Komárov ve Smetanově Lhotě. Tábor je zaměřen především na rybolov, nácvik rybolovné techniky a na prohloubení rybářských znalostí a dovedností. Přihlášky jsou právě spuštěny!

Děti si v průběhu tábora mohou vyzkoušet rybolovnou techniku  (házení na terče a do dálky muškou i zátěží) nebo lov ryb udicí, který bude zaměřen na všechny povolené způsoby lovu ryb (na plavanou, umělou mušku, na položenou atd.) dle zvoleného úseku řeky.  Každý den je pro děti připraven pestrý program (soutěže, turnaje, závody, besedy, výlet atd.). I v letošním roce je naplánován celodenní lov na  údolní nádrž Orlík - Štědronín.  Na děti budou dohlížet zkušení vedoucí znalí jak v oboru rybolovné techniky, tak i v lovu ryb udicí.   

Tábor se nachází v samostatném areálu uprostřed lesa. Obtéká ho řeka Lomnice s velice pestrým charakterem toku, šířka řeky  se zde pohybuje mezi 10 - 20 m. Nad jezem je hluboká  asi 1,5 m.  Průtok v řece ovlivňuje voda vytékající z rybniční soustavy v okolí města Blatná. V areálu jsou k dispozici 3 - 6-ti lůžkové chatky, jídelna, klubovna, sprchy, WC atd. Pro sportovní vyžití je zde navíc bazén, hřiště, pingpongový stůl a jiné.  

Vzhledem ke specializaci tábora je důležité, aby děti sebou měly základní rybářské vybavení a především členskou legitimaci a rybářský lístek. Povolenku pro všechny děti, po dobu tábora, zajistí pořadatel LTM.

Tábor je určen především pro děti z rybářských kroužků v místních organizacích, které jsou členy ČRS. Věková hranice dětí je 8 – 17 let.

 

Přihláška:       zaslat na územní svaz, pod který dítě spadá dle své MO ČRS

Cena:              5.500,- Kč

Platba:            číslo účtu pro platbu účastnického poplatku si vyžádejte na územním svazu ČRS, pod který dítě spadá dle své MO ČRS (kontakty na územní svazy najdete níže).

Propozice:      Podrobné propozice a potřebné formuláře o zdravotní způsobilosti, budou odeslány  na Vaši adresu začátkem června popř. emailem.

Informace a dotazy k LTM: Petra Hnízdilová, hnizdilova@rybsvaz.cz, mobil 720 163 092

Realizace letního tábora je podmíněna příznivou epidemilogickou situací. V rámci tábora je samozřejmé dodržování všech vládních opatření, platných v období konání tábora.

Propozice + přihláška

ÚZEMNÍ SVAZ ČRS

ADRESA ÚS ČRS

KONTAKTNÍ ČÍSLA A E-MAIL PRO ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠKY

KONTAKT PRO  PLATBY ÚČASTNICKÉHO POPLATKU ZA LTM

Severočeský ÚS

Střekovské Nábřeží 975/51

400 03 Ústí nad Labem

475 531 004 – tel. SvČ ÚS

734 405 025 – Tereza Bařtipánová

terka.bartik@gmail.com

475 531 004

721 329 351

Bc. S. Kabourková

11.02.2021, Český rybářský svaz
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.