Nabídka pozice: Správce - recepční rekreačního zařízení Vikletice (ÚN Nechranice)
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek (březen až listopad)
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Práce vhodná také pro seniory
Lokalita Chbany
Firma Český rybářský svaz, z. s., Severočeský územní svaz
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Ubytování a cestovní ruch, Recepční
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

Náplň práce:

Recepce pro ubytování v rekreačním zařízení Rybářský domov ve Vikleticích u přehrady Nechranice. Zajišťování ubytování, tj. registrace hostů (check in) a ukončení ubytování hostů (check out), včetně vyúčtování služeb. Předávání ubytovacích prostor, přejímání prostor ubytování s kontrolou vybavení a odečty spotřeby el. energie. Výměna lůžkovin, drobná údržba, další správní činnosti, úklid kanceláře.

Evidence údajů o ubytování v elektronickém rezervačním systému. Evidence povolenek v informačním systému ČRS. Vedení pokladny.

Drobný prodej rybářského zboží. Prodej povolenek ČRS k lovu ryb. Registrace a prodej povolení k lovu ryb z plavidla. Prodej služeb (zapůjčení vybavení, lodí apod.). 

Co od Vás očekáváme:

Přizpůsobivost ke specifickým provozním podmínkám rekreačního zařízení s vyššími časovými a pracovními nároky v období červenec-srpen. Vstřícné jednání k hostům. Schopnost ovládat velmi dobře práci na PC, včetně informačních systémů. Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost. Komunikativnost pro spolupráci s údržbářem zařízení v místě a s odloučenými kolegy zajišťujícími rezervace zájemců o ubytování a účtování dokladů.

Částečná znalost německého nebo anglického jazyka je výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

Zajímavou samostatnou práci s odpovídajícím ohodnocením. Rekonstruované zařízení, pěkné pracovní prostředí a kvalitní vybavení. Slušné jednání. Prostor pro kreativní rozvoj zařízení.

Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Odpovědi zájemců možné zasílat přes portál jenprace.cz, ZDE

18.12.2023, Český rybářský svaz
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.