Soutěže RT

Plán akcí odboru rybolovné techniky na rok 2018 

Závody v RT – Žalany

Během uplynulého víkendu (11. 3.)  proběhly poslední letošní jarní halové závody v rybolovné technice na severu Čech. Soutěžící závodili v hale MŠ a ZŠ Žalany v disciplínách skish a arenberg. Soutěže se účastnila družstva Severočeského územního svazu z MO Bílina, MO Frýdlant, MO Chrastava, MO Jablonec nad Nisou a MO Most. Z Východočeského územního svazu dorazilo taktéž družstvo MO Košťálov. Soutěžilo se v několika kategoriích.
V soutěži družstev jasně zvítězilo tříčlenné družstvo z MO Jablonce nad Nisou s 920 body, druhé místo obsadilo čtyřčlenné družstvo MO Frýdlant s 905 body, následované na třetím místě Bílinou, a dále družstvy Mostu (816 bodů), Košťálova (710 bodů), Klášterce nad Ohří (621 bodů) a Chrastavy (547 bodů). Při pohledu na jednotlivé kategorie, v začátečnících zvítězil Jakub Lehký z MO Bílina (122 bodů), kategorii žákyň do 10-ti let opanovala Petra Kovaříková z Klášterce nad Ohří (89 bodů).
V kategorii žáků zvítězil Jaromír Farský z MO Frýdlant (240 bodů). Kategorie žáci do 13-ti let měla jasného vítěze, kterým byl Adam Kröner z MO Frýdlant (220 bodů). Kategorie žáci do 14-ti let patřila Jozefu Cinovi z MO Košťálov (195 bodů). Kategorie žáků do 15-ti let poté Dominiku Vackovi z MO Bílina (299 bodů). To v kategorii žákyně do 15-ti let dosáhla vítězství Tereza Richterová z MO Chrastava (186 bodů). V juniorech zvítězil David Hynek z Mostu (372 bodů), v ženách Tereza Bařtipánová z MO Bílina (303 bodů), v mužích David Popelka z Jablonce nad Nisou (385 bodů) a v kategorii veteráni nakonec zvítězil Josef Einseireich z MO Klášterec nad Ohří (188 bodů).
Celá akce proběhla za podpory hlavního pořadatele ČRS, z.s., Severočeského územního svazu, Klubu rybolovné techniky Bílina, MO ČRS Bílina a Ústeckého kraje, který tuto akci také podpořil.

Výsledková listina


14.03.2018, Český rybářský svaz
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.