Rekreační zařízení Nechranice

Zobrazit více informací o ubytování, obsazenosti chatek a ubytovny, rezervace nebo třeba online žádost povolení k lovu z plavidla v ÚN Nechranice.

Zobrazit více

V rekreačním zařízení na březích ÚN Nechranice byla dokončena výměna chat

06/06/2022

V našem rekreačním zařízení na březích ÚN Nechranice již byla dokončena kompletní výměna chat za nové zděné, s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením (sprcha, WC). Chcete se ubytovat "u okouna" nebo jinde? Aktuálně pracujeme na venkovním posezení a apartmánu. Více o ubytování, včetně možnosti online rezervace ZDE.

Přečíst více

Do revírů distribuováni další lipani, celkem již letos 24840 kusů

03/06/2022

Do revírů bylo dnes distribuováno dalších 9840 ks lipana o průměrné délce cca 16 cm/ks. Celkem se tak letos jedná už o 24840 ks této nádherné ryby, čímž se už dostáváme na čísla podobná minulému roku, kdy byl zarybňovací plán v případě tohoto druhu výrazně překročen, nejinak tomu bude letos!

Přečíst více

Červnové rybářství: Hodující volavky při tření ryb a práce (nejen) mladých svazových funkcionářů

02/06/2022

Ryby jsou v období tření zranitelnější, čehož využívají opeření rybožraví predátoři. V červnovém Rybářství o tom přinášíme svědectví. Co dál v tomto čísle najdete? Téma mladých svazových funkcionářů, články o zahájení lovu dravých ryb, fejeton na co z minulosti raději nenavazovat nebo zajímavé články ze zahraničí. Ryby v nížinatých oblastech ztrácejí po oteplení vody svoji ostražitost a pro milos…

Přečíst více

Ohlédnutí za soutěží Zlatá udice 2022

02/06/2022

Soutěž Zlatá udice – krajské kolo O víkendu 27. – 29.5.2022 proběhla vrcholná soutěž rybářské mládeže při Severočeském územním svazu, krajské kolo Zlaté udice. Tato soutěž se již druhým rokem, avšak tentokrát v plném rozsahu, konala pod záštitou MO Štětí a ve spolupráci s městem Liběchov. V pátek byli účastníci závodu nejdříve ubytováni v kempu Liběchov, kde byli také patřičně přivítáni. Později…

Přečíst více

Do P revírů distribuovány další pstruzi, včetně nadstandardních velikostí

01/06/2022

Do P revírů Severočeského ÚS bylo distribuováno 1050 kg pstruha (Pd) o průměrné váze 0,8 kg/ks a 400 kg pstruha (Pd) o průměrné váze 0,4 kg/ks.

Přečíst více
Přejít na stránku: 12466
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.