Rekreační zařízení Nechranice

Zobrazit více informací o ubytování, obsazenosti chatek a ubytovny, rezervace nebo třeba online žádost povolení k lovu z plavidla v ÚN Nechranice.

Zobrazit více

Ve spolupráci s ORLEN Unipetrol a žáky ZŠ bylo do řeky Bíliny distribuováno dalších 500 kg ryb

25/10/2022

Ve spolupráci se společností ORLEN Unipetrol a za účastí žáků ZŠ, bylo v Mostě do řeky Bíliny distribuováno dalších 500 kg primárně původních druhů ryb. Ve složení převládala bílá ryba (plotice, perlín, cejn, hrouzek), nechybělo ovšem ani několik okounů, úhoři a kapři. Děti se dozvěděly mnoho nejen o životě ryb, ale také si do řeky "tu svoji" vysadily. Věříme, že s ohledem na podobné zkušenosti s…

Přečíst více

Distribuováno dalších 1100 ks candáta

23/10/2022

Přes víkend jsme se věnovali nejen výlovům, ale také distribucím od našich dodavatelů. Do revírů tak zamířilo dalších 1100 ks candáta (cca 20 cm/ks).

Přečíst více

Byl sloven Habrovický rybník (MO Ústí nad Labem), do revírů putovalo přes 11000 kg ryb

23/10/2022

Včera v Ústí nad Labem proběhl tradiční výlov Habrovického rybníka. Nádrž vydala přes 11000 kg ryb, které byly distribuovány do revírů. Od krásných kaprů, přes velké líny, hezké okouny, štiky i další druhy ryb. Na návštěvníky čekalo i letos občerstvení, možnost zakoupení ryb, včetně uzených, a živá hudba.

Přečíst více

Zástupci územního svazu převzali od zhotovitele nádrž Karlovka, která se stane naším novým revírem

22/10/2022

Zástupci Severočeského územního svazu včera od zhotovitele převzali nádrž Karlovka, která by se měla již na jaře stát naším dalším novým revírem, o rozloze cca 1,5 ha. Nádrž územní svaz před několika lety zakoupil, nyní byla dokončena rekonstrukce hráze, včetně vybudování nového požeráku a bezpečnostního přelivu. V následujícím období se zaměstnanci územního svazu ve spolupráce s MO Žandov (bude…

Přečíst více

K revírům dorazila druhá podzimní "kapří kolona", distribuováni i další candáti

21/10/2022

K revírům včera vyrazila druhá "kapří kolona", distribuováno bylo 16600 kg kapra o průměrné váze 1,4 kg/ks. Dnes se od dodavatele podařilo zajistit také cca 1200 ks candáta (dvouroček cca 20 cm). Většina distribuována do revírů, menší část k další produkci našeho rybochovného zařízení.

Přečíst více
Přejít na stránku: 34682
Otto František Babler
Toužíš po myšlence? Buď tichý a trpělivý rybář.